Hakkımızda

Yıllardır danışmanlık sektöründe %100 güven dolu %100 başarı dolu hizmetlerimizle müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

YabanciDanismani.com kimdir?

bir-numara

Şirket Ünvanı : Aydia Danışmanlık Limited Şirketi
Vergi Dairesi : Beylikdüzü
Vergi Numarası : 1160729681
Ticaret Sicil No: 719741-5
Mersis No : 0116072968100001

Yabancı Danışmanlık Hizmeti

Bizi biz yapan değerleri şu kelimelerle ifade edebiliriz; Güven, Başarı, Sonuç… Bu kelimelerin ağır yükünü taşımak bizim için onur vericidir. 5 senedir bu sektörde çeşitli başarılara imza atan şirketimiz her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmaktadır.

Müşterilerimizin bizden aldığınız başarılı sonuç sonrasında çevrelerindeki insanlara bizi tavsiye ederek bize en büyük desteği vermiş oluyorlar. Bizde onların bu güvenini hiç bir zaman boşa çıkartmıyoruz. Genç , deneyimli kadromuzla her zaman sizin yanınızdayız. Müşterilerimize sunduğumuz özel kullanıcı paneli ile danışmanlık sektöründe fark yaratmaktayız. Bu sayede müşterimiz her zaman bize online olarak ulaşabilmekte, sorularının cevaplarını bizden veya müşteri panellerindeki bilgilerinden alabilmektedir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz bu panelde randevusu olan müşterilerimize randevu zamanlarında, oturma izni bitecek olan müşterilerimize bitmeden önce doğru zamanda ve bunun gibi bir çok müşterinin unutabileceği konuda otomatik olarak sms ve mail yoluyla müşterimizi bilgilendiriyoruz. Bu da bizim en büyük farkımızı ortaya koymaktadır. Ayrıca sizleri ofisimizde de misafir etmekten mutluluk duyarız.