Hakkımızda

 

Yıllardır danışmanlık sektöründe %100 güven dolu %100 başarı dolu hizmetlerimizle müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

YabanciDanismani.com kimdir?


bir-numara

Yabancı Danışmanlık Hizmeti

Bizi biz yapan değerleri şu kelimelerle ifade edebiliriz; Güven, Başarı, Sonuç… Bu kelimelerin ağır yükünü taşımak bizim için onur vericidir. 5 senedir bu sektörde çeşitli başarılara imza atan şirketimiz her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmaktadır.

Müşterilerimizin bizden aldığınız başarılı sonuç sonrasında çevrelerindeki insanlara bizi tavsiye ederek bize en büyük desteği vermiş oluyorlar. Bizde onların bu güvenini hiç bir zaman boşa çıkartmıyoruz. Genç , deneyimli kadromuzla her zaman sizin yanınızdayız.Gerek 7/24 Canlı Destek sistemimizle gerek müşterilerimize sunduğumuz özel kullanıcı paneli ile danışmanlık sektöründe fark yaratmaktayız. Bu sayede müşterimiz günün her saati bize online olarak ulaşabilmekte, sorularının cevaplarını bizden veya müşteri panellerindeki bilgilerinden alabilmektedir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz bu panelde randevusu olan müşterilerimize randevu zamanlarında, oturma izni bitecek olan müşterilerimize bitmeden önce doğru zamanda ve bunun gibi bir çok müşterinin unutabileceği konuda otomatik olarak sms ve mail yoluyla müşterimizi bilgilendiriyoruz. Bu da bizim en büyük farkımızı ortaya koymaktadır. Sosyal medya sitelerinde de sürekli aktif oluşumuz işimize verdiğimiz özenin bir kanıtıdır. Ayrıca sizleri ofisimizde de misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

 

 • Bizi Takip Edin

  Facebook
  Facebook
  Google+
  Google+
  http://www.yabancidanismani.com/hakkimizda">
  LINKEDIN
  INSTAGRAM
 • Bize Ulaşın

  Telefon :
  Ofis: +90 0212 853 99 90
  Mobil: +90 0539 920 33 22

  Mail :
  info@yabancidanismani.com

  Adres :
  Cumhuriyet Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza Çarşı Girişi No:91/1 Dükkan:13 Beylikdüzü - İSTANBUL

 • Neden Biz?

  Oturma izni ve Çalışma izni konularını başarı ile çözümleyen firmamız aracılıyla yapacağınız tüm işlemlerden %100 memnuniyet garantisi alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

  Hiç çekinmeden bizi arayabilir ya da Beylikdüzü'nde bulunan ofisimizi ziyarete gelebilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Sizi Arayalım

  Telefon numaranızı bırakırsanız en kısa zamanda biz sizi arayacağız.

  Ad Soyad

  Telefon

  Konu

+9 0539 920 33 22